×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Monday, 3 October , 2022

ابوالفضل عموئی در گفت‌وگو ؛ به گزارش پایگاه خبری استاک نقل از  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گمانه‌زنی‌های متعدد در مورد جزئیات توافق احتمالی ایران و 1+4اظهار داشت: هر تصمیمی در چارچوب توافق برجام اخذ شود و در نهایت به جمع‌بندی برسند به عنوان تصمیم کمیسیون مشترک برجام منتشر خواهد شد. وی افزود: متن توافق احتمالی، هم در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد  و هم در اختیار ذی نفعان در کشورها و مقامات این کشور ها، و پس از آن ...

به گزارش پایگاه خبری استاک نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 26 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: بیست و ششم مرداد ماه، سالروز ورود آزادگان سرافراز در سال 1369 به میهن اسلامی را گرامی می دارم و به همین مناسبت به روان پاک سید آزادگان، مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی فرد درود می فرستم. رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه جمعیت آزادگان و خانواده های صبور ...

به گزارش پایگاه خبری استاک نقل از اطلاع رسانی وزارت کشور، سید مجید میراحمدی در گردهمایی معاونان امنیتی استانداری های سراسر کشور افزود: جرائم مسلحانه امنیت و آرامش عمومی را تهدید می کند که در این خصوص، مسئولان امر تصمیمات مهمی را برای مقابله با قاچاقچیان سلاح و جرائم مسلحانه اتخاذ کرده‌اند.وی ادامه داد: براساس تصمیم اتخاذ شده تمام کسانی که به قاچاق سلاح جنگی مبادرت ورزند یا اقدامات مسلحانه انجام دهند، از زمان دستگیری تا ...

امنیت و سلامت زائران حسینی دو اولویت مهم دولت در اربعین امسال است
23 مرداد 1401

وزیر کشور با بیان اینکه تلاش دولت بر انجام سفری ایمن و راحت برای زائران اربعین حسینی(ع) است، گفت: در این خصوص مذاکرات و رایزنی‌های لازم با طرف عراقی انجام شده است.

وزیر کشور: اطلس مخاطرات هر استان باید مشخص شود
16 مرداد 1401

وزیر کشور بر همراهی دولت با مردم به خصوص آسیب دیدگان ناشی از سیلاب های اخیر تاکید کرد و برای مدیریت بهتر بحران‌ها، خواستار تدوین و اجرایی شدن اطلس مخاطرات استان‌ها شد.

تامین مالی طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی بررسی شد
15 مرداد 1401

مسائل مربوط به تامین مالی طرح بزرگ انتقال آب از دریا به فلات مرکزی در نشست مشترک استاندار یزد با معاون اول رئیس ‌جمهوری و وزرای صمت و نیرو و دیگر مسئولان مرتبط بررسی شد.

سریزدی مدیری فراتر از قامت شهردار کرج
14 مرداد 1401

به گزارش استاک: مجید حاج غلام سریزدی را همگان در شهر می شناسند و به توانمندی و ضرفیت های وی آگاهی کاملی دارند.سریزدی شهردار در ۵ شهر کشور به مدت ۱۲ سال ( از جمله؛ زاهدان، سمنان و کرج) بوده است، عضو سازمان نظام مهندسی (کانون مهندسان ساختمان کرج) از سال ۱۳۷۱ و مشاور ارشد […]

وزیر کشور وارد یاسوج شد
13 مرداد 1401

وزیر کشور برای بررسی وضعیت سیل و خسارات وارد آمده به عشایر و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، ظهر پنج‌شنبه وارد یاسوج شد.

تاکنون حتی ریالی از مطالبات شرکت های تولیدکننده واکسن پرداخت نشده است/ ضرورت بررسی علت عدم پرداخت مطالبات
13 مرداد 1401

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه‌ای به رئیس دیوان محاسبات کشور با انتقاد از اینکه تاکنون حتی ریالی از مطالبات شرکت های تولیدکننده واکسن کرونا پرداخت نشده است از ایشان خواستار بررسی علت عدم پرداخت شد.

این خودروها در بزرگترین طرح فروش به قیمت کارخانه عرضه می شود
28 اردیبهشت 1401

فردا اولین طرح فروش از مسیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برگزار خواهد شد.

خط تعادل در بازار سکه
28 اردیبهشت 1401

از نگاه تحلیل گران فنی، سکه در صورت از دست دادن حمایت ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می تواند تا نقطه ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عقب نشینی کند و در صورت عبور از محدوده ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، مقاومت بزرگ بعدی برای بازیگران سکه محدوده ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.