×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Sunday, 29 May , 2022

به گزارش استاک:متقاضیان می توانند از فردا به مدت یک هفته با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نسبت به خرید محصولات شرکت های خودروساز با قیمت کارخانه اقدام کنند. نکته قابل توجه در ارتباط با فروش خودرو از مسیر سامانه جدید این است که دو خودروساز بزرگ کشور، ایران خودرو و سایپا، در کنار شرکت های خودروساز  خصوصی نسبت به عرضه محصولات خود اقدام می کنند. چهار شرکت خودروساز خصوصی که در این طرح فروش محصولات خود را عرضه می ...

به گزارش استاک:سکه امامی در روزهای اخیر نتوانسته است به زیر محدوده حمایتی ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نفوذ کند. از آن سو بازیگران فلز گران بهای داخلی دشواری های زیادی برای شکست محدوده ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داشته اند. روز سه شنبه نیز در بیشتر اوقات روز سکه در محدوده ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی زندانی بود و تغییرات معناداری را تجربه نمی کرد. به نظر می رسد سکه بازان در شرایط کنونی بیشتر در حال محک زدن شرایط بازارهای اونس ...

به گزارش استاک: نصراله پژمان‌فردر نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 اردبیهشت ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به عالم ربانی و معلم اخلاق حضرت آیت الله حاج سید عبدالله فاطمی نیا، از اقدام شجاعانه دولت سیزدهم برای اصلاح پرداخت یارانه‌های اساسی قدردانی کرد و گفت: اصلاح یارانه‌ها یک اقدام ضروری برای اصلاح نظام اقتصادی کشور و تقویت درونی آن است که لازم و ضروری  می دانم به 3 نکته اساسی در این زمینه اشاره ...

ایران نایب رئیس کمیته زنان، جوانان و فرهنگ PAECO شد
28 اردیبهشت 1401

نماینده مردم قزوین در مجلس، گفت: در کمیته زنان، جوانان و فرهنگ PAECO دستاورد‌های مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و جوانان، حمایت از خانواده و تصویب قانون ۷۳ ماده‌ای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تشریح و گزارشی از آن ارائه شد.

پیش بینی بورس امروز 27 اردیبهشت 1401 / روز مهم بازار سهام
27 اردیبهشت 1401

دیروز شاخص به فاصله 16 هزار واحدی کانال یک میلیون و 600 هزار واحد رسید و روندهای درونی بازار نشان می‌دهد که توان صعود به کانال بالاتر را دارد. با این حال تحلیل‌گران تکنیکی سقف مقاومت را قدرتمند می‌دانند. از این جهت معاملات سه‌شنبه برای معامله‌گران مهم است.

مجلس مانع واردات خودرو را رفع کرد
27 اردیبهشت 1401

معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای واردات خودرو زحمات بسیاری کشید، گفت: ۲ مانع برای واردات وجود داشت که یکی از آن‌ها توسط نمایندگان مجلس رفع شد.

قیمت خرید تضمینی گندم دوبرابر شد
26 اردیبهشت 1401

قیمت خرید تضمینی گندم برای سال جاری 11 هزار و 500 تومان تعیین شدکه نسبت به سال گذشته افزایش دو برابر داشته است.

کف قیمت دلار محکم شد
26 اردیبهشت 1401

دلار سبزه در نوسان بالای ۳۰ هزار هتریک کرد، دلار هرات کف و سقف خودش را پیدا کرد، حباب مثبت طلا؛ قاچاق از خارج به داخل را اقتصادی کرده. از fatf خبر جدید می‌رسد؟

«غربت» سینمای کودک در سایه «غفلت» مدیران سینمایی!/ شوآف های بنیاد سینمایی فارابی ادامه دارد…
26 اردیبهشت 1401

در حالی که بیش از شش ماه از روی کار آمدن مدیران جدید سینمای کشور می گذرد و آن ها در این مدت در خصوص تمامی بخش ها و ارکان سینما تصمیماتی گرفته و سخنانی را گفته اند، سینمای بحران زده کودک و نوجوان در سایه «غفلت» مدیران سینمایی دچار «غربت» شده؛ مدیران نه تنها در مورد اهداف شان برای آینده سینمای کودک و نوجوان سخنی نگفته اند بلکه در راستای شوآف های دامنه دار دولت حسن روحانی که کارگروه ها و شوراهای بودجه بربادده برای سینمای کودک تشکیل می شدند و در نهایت هیچ کارآیی نداشتند، کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به منظور ارزیابی و برنامه‌ریزی این جشنواره تشکیل شده تا احتمالاً همچون سال های قبل شاهد هدررفت بودجه های بیت المال برای این جشنواره بدون کارکرد باشیم!

تعیین تکلیف نیروهای طرحی، پایان طرحی و ۸۹ روزه وزارت بهداشت
26 اردیبهشت 1401

نمایندگان مجلس در نشستی با مسئولان وزارت بهداشت و سازمان اداری استخدامی به تعیین تکلیف پیرامون وضعیت استخدامی نیروهای طرحی، ، پایان طرحی و ۸۹ روزه وزارت بهداشت پرداختند.

رئیس مجلس رحلت حضرت آیت‌الله فاطمی نیا را تسلیت گفت
26 اردیبهشت 1401

دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی رحلت عالم ربانی و معلم اخلاق، حضرت آیت‌الله فاطمی نیا را تسلیت گفت.