×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Tuesday, 6 December , 2022

به گزارش پایگاه خبری استاک نقل از  خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع منتخبی از تشکل‌های جوانان که به مناسبت روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی در همایش «نقش جوانان در حکمرانی نو» گردهم آمده بودند با تشکر از خانم رفیعی برای فراهم کردن این نشست گفت: امید ما از روز نخست انقلاب 57 تاکنون به صحنه آوردن نیروی جوان  بود و مسیر ما در انقلاب جوانگرایی ...

به گزارش پایگاه خبری استاک نقل از خانه ملت، علی اصغر عنابستانی در گفت و گو در مورد نتیجه بررسی‌های صورت گرفته برای اعمال افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که برخی معتقدند مسکوت مانده است، گفت: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نباید مسکوت گذاشته شود و مجلس به عنوان قوه نظارتی از حق مردم کوتاه نمی‌آید بنابراین قانون در این زمینه باید به طور دقیق اجرا شود. مطابق با قانون؛ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ...

به گزارش پایگاه خبری استاک نقل از خبرگزاری خانه ملت سردار تیمور حسینی  در گفت وگو اظهار کرد:کیفیت خودروهای تولید داخل هیچ تفاوتی با گذشته نکرده است و از نظر پلیس کماکان مشکل کیفیت وجود دارد. وی افزود: موضع ما همان است که در قبل اعلام کردیم و خودروی تولید داخل همچنان مشکلات ایمنی دارد و نیاز به ارتقاء دارد و هیچ اتفاق خاصی در این حوزه رخ نداده و اگر وزارت صنعت ادعا کرده است در حال افزایش کیفیت است این ها داستان و ادعایی ...

تعیین تکلیف نیروهای طرحی، پایان طرحی و ۸۹ روزه وزارت بهداشت
26 اردیبهشت 1401

نمایندگان مجلس در نشستی با مسئولان وزارت بهداشت و سازمان اداری استخدامی به تعیین تکلیف پیرامون وضعیت استخدامی نیروهای طرحی، ، پایان طرحی و ۸۹ روزه وزارت بهداشت پرداختند.

کمیته آسیب‌شناسی برنامه ششم توسعه و تعیین اولویت‌ها برنامه هفتم در مجلس تشکیل شد
25 اردیبهشت 1401

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: کمیته‌ای برای آسیب‌شناسی برنامه ششم و تعیین اولویت‌ها در برنامه هفتم توسعه در این کمیسیون تشکیل شده و رسما وارد فضای برنامه هفتم شده‌ایم.

فتح‌آبادی: بازی با کانادا یک حرکت رو به‌ جلو محسوب می‌شود/ پیدا کردن حریف قدرتمند مشکل است
24 اردیبهشت 1401

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال گفت: همین که فدراسیون در این شرایط توانست یک بازی دوستانه در فیفا دی برای تیم ملی هماهنگ کند، خیلی مهم است و بازی با کانادا یک حرکت رو به‌ جلو در جهت آماده‌سازی شاگردان اسکوچیچ خواهد بود.

کارخانه سیمان دهلران برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد می کند
24 اردیبهشت 1401

حسن بهرام نیا دربازدید از پروژه کارخانه سیمان دهلران با عنوان این مطلب که این پروژه بعنوان یک طرح ملی و کلان در صورت بهره برداری برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی دارد، اظهار داشت: این مجموعه با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی باید در اسرع وقت راه اندازی شود چرا که باعث ایجاد اشتغال فراوان و توسعه منطقه خواهد شد.

امکان ثبت و بررسی اعتراضات مربوط به یارانه های معیشتی در دو سامانه حمایت و هدفمندی یارانه ها وجود دارد
24 اردیبهشت 1401

استاندار یزد با بیان اینکه امکان ثبت و بررسی اعتراضات مربوط به یارانه های معیشتی در دو سامانه حمایت معیشتی و هدفمندی یارانه ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: اعتراضات به دهک بندی و قطعی یارانه ها با نگاه مثبت و بدون سختگیری های غیر قابل انعطاف بررسی می شود.

هیات‌ها جنبه انسجام‌بخشی و وحدت‌آفرینی در جامعه دارند
24 اردیبهشت 1401

شهردار تهران بیان کرد: نقش هیات‌ها باید متعالی باشد چرا که جنبه انسجام‌بخشی و وحدت‌آفرینی در جامعه دارند.

ایجاد قرارگاه ویژه اربعین به منظور انجام کار زیرساختی و تسهیلات قبل از مرز
24 اردیبهشت 1401

شهردار تهران گفت: تهران بر مبنای کالبدی شکل گرفته و بی توجهی به فرهنگ و روح آسیب های جدی به شهر وارد کرده است. شهرداری یک مجموعه اثر گذار است و باید از نگاه تک بعدی به شهر عبور کنیم و به روح شهر نیز توجه شود.

توجه ویژه به سلامت روان شهروندان پایتخت
21 اردیبهشت 1401

زهرا شمس احسان با اشاره به اینکه وضعیت سلامت روان شهروندان تهرانی، به گواه پژوهش ها و آمارهای مرتبط همچون نرخ خشونت های خانگی و نزاع های خیابانی، مطلوب نیست بر توجه ویژه مسئولان به سلامت روان شهروندان پایتخت تاکید کرد.