×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Sunday, 3 July , 2022

به گزارش استاک:شهر هوشمندچیست؟ هوشمندسازی شهری چگونه انجام می شود؟ به دنبال مفهوم دولت الکترونیک می توان رویکرد تعمیم یافته ای به شهر الکترونیک یا شهر هوشمند داشت. امروزه شهر های کلان و بزرگ را به عنوان قطب اقتصادی مهم دنیا می شناسند و مهم ترین تمایز این کلان شهرها در استفاده آنها از سیستم های هوشمندانه و خلاقانه در مدیریت آنها می باشد. هدف ما در این مقاله این است که شما را با شهر هوشمند و ویژگی‌های آن آشنا سازیم. همچنین به ...

به گزارش استاک:نشست بررسی وضعیت استخدامی نیروهای طرحی،  پایان طرحی و 89 روزه وزارت بهداشت به ریاست فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس و با حضور سلمان اسحاقی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و سیدمهدی فرشادان نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران و رحیمی معاون وزیر بهداشت، جمالی معاون سازمان اداری و استخدامی، قنبری مدیرکل نیروی انسانی سازمان اداری استخدامی و تعدادی از مدیران زیرمجموعه وزارت ...

به گزارش آذرانجمن،حمیدرضا حاجی بابائی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به لزوم ارسال هرچه سریعتر لایحه برنامه پنج ساله هفتم توسعه از سوی دولت به مجلس گفت: با اتمام تمدید زمان یکساله برای اجرای برنامه ششم توسعه، اکنون دولت باید برنامه هفتم را تدوین و به مجلس تقدیم کند تا مجلس به بررسی و تصویب آن طی زمان مناسب بپردازد. نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ادامه ...

فتح‌آبادی: بازی با کانادا یک حرکت رو به‌ جلو محسوب می‌شود/ پیدا کردن حریف قدرتمند مشکل است
24 اردیبهشت 1401

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال گفت: همین که فدراسیون در این شرایط توانست یک بازی دوستانه در فیفا دی برای تیم ملی هماهنگ کند، خیلی مهم است و بازی با کانادا یک حرکت رو به‌ جلو در جهت آماده‌سازی شاگردان اسکوچیچ خواهد بود.

کارخانه سیمان دهلران برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد می کند
24 اردیبهشت 1401

حسن بهرام نیا دربازدید از پروژه کارخانه سیمان دهلران با عنوان این مطلب که این پروژه بعنوان یک طرح ملی و کلان در صورت بهره برداری برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی دارد، اظهار داشت: این مجموعه با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی باید در اسرع وقت راه اندازی شود چرا که باعث ایجاد اشتغال فراوان و توسعه منطقه خواهد شد.

امکان ثبت و بررسی اعتراضات مربوط به یارانه های معیشتی در دو سامانه حمایت و هدفمندی یارانه ها وجود دارد
24 اردیبهشت 1401

استاندار یزد با بیان اینکه امکان ثبت و بررسی اعتراضات مربوط به یارانه های معیشتی در دو سامانه حمایت معیشتی و هدفمندی یارانه ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: اعتراضات به دهک بندی و قطعی یارانه ها با نگاه مثبت و بدون سختگیری های غیر قابل انعطاف بررسی می شود.

هیات‌ها جنبه انسجام‌بخشی و وحدت‌آفرینی در جامعه دارند
24 اردیبهشت 1401

شهردار تهران بیان کرد: نقش هیات‌ها باید متعالی باشد چرا که جنبه انسجام‌بخشی و وحدت‌آفرینی در جامعه دارند.

ایجاد قرارگاه ویژه اربعین به منظور انجام کار زیرساختی و تسهیلات قبل از مرز
24 اردیبهشت 1401

شهردار تهران گفت: تهران بر مبنای کالبدی شکل گرفته و بی توجهی به فرهنگ و روح آسیب های جدی به شهر وارد کرده است. شهرداری یک مجموعه اثر گذار است و باید از نگاه تک بعدی به شهر عبور کنیم و به روح شهر نیز توجه شود.

توجه ویژه به سلامت روان شهروندان پایتخت
21 اردیبهشت 1401

زهرا شمس احسان با اشاره به اینکه وضعیت سلامت روان شهروندان تهرانی، به گواه پژوهش ها و آمارهای مرتبط همچون نرخ خشونت های خانگی و نزاع های خیابانی، مطلوب نیست بر توجه ویژه مسئولان به سلامت روان شهروندان پایتخت تاکید کرد.

شهرداری تفریغ بودجه سال 1400 را با آمار دقیق و حسابرسی شده به شورا ارسال کند
21 اردیبهشت 1401

رئیس کمیسیون تلفیق شور ای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری باید موضوعات مربوط به تفریغ بودجه 1400 رابا آمار دقیق و به صورت حسابرسی شده به شورا ارسال کند.

20 اردیبهشت 1401

به گزارش استاک:پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، حبیب کاشانی ضمن تبریک روز هلال احمر، با اشاره به وجود حریم راه آهن در مناطق 17 و 18 گفت: بیش از سه دهه است که رفت و آمد قطارها عامل مزاحمت برای مردم این مناطق بوده است که طی چند سال اخیر با اقدامات شهرداری […]